27-07-2016

Zapisy na zajęcia grupowe Gimnastyka Sensoryczna

Zapraszamy osoby zainteresowane udziałem swojego dziecka w zajęciach grupowych stymulujących rozwój sensomotoryczny - Gimnastyka Sensoryczna- do zapisów na kolejną edycję zajęć.

Więcej

26-07-2016

ROK SZKOLNY 2016/2017

Więcej

01-07-2016

WAKACYJNE ŻYCZENIA

Minął rok szkolny 2015/2016 wypełniony wieloma ważnymi wydarzeniami. Rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Życzymy wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom i sympatykom naszej Poradni, by wakacje były czasem efektywnego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił i zapału do pracy w nowym roku szkolnym.

Więcej

21-06-2016

Zakończenie zajęć "Myślę i mówię na 5!"

6 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie zajęć psychologiczno-logopedycznych dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy „Myślę i mówię na 5!”. Zajęcia te są realizowane w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej od 2011 r.

W czasie cotygodniowych spotkań uczestnicy zajęć mieli okazję nabywać i doskonalić kompetencje językowe; rozwijać funkcje poznawcze i percepcyjno-motoryczne. Grupowy charakter zajęć stanowił też okazję do kształtowania większej dojrzałości społeczno-emocjonalnej dzieci.

Dziękujemy za wspólne spędzony czas, życzymy udanych wakacji !

Więcej

21-06-2016

Zakończenie zajęć Instrumental Enrichment

We wtorek 7 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie grupowych zajęć terapeutycznych – Instrumental Enrichment. Zajęcia z wykorzystaniem metody Feuersteina były prowadzone po raz pierwszy w naszej Poradni w mijającym roku szkolnym.

W czasie cotygodniowych spotkań uczestnicy zajęć doskonalili m.in. umiejętności planowania i efektywnego organizowania własnych działań, korzystania z informacji z różnych źródeł, myślenia przyczynowo-skutkowego. Byli również zachęcani do metapoznania, czyli analizy własnych procesów myślowych. Zastanawiali się w jaki sposób rozwiązali dane zadanie, co było dla nich łatwe / trudne i dlaczego.

Mamy nadzieję, że prowadzone oddziaływania terapeutyczne pozwoliły lepiej zrozumieć świat i reguły nim rządzące, stanowiły również okazję do odkrywania swoich mocnych stron oraz mobilizowały do podejmowania coraz to większych wyzwań w szkole i w życiu codziennym.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, radosną atmosferę, duże zaangażowanie, twórcze pomysły!

Więcej

16-06-2016

Zakończenie zajęć „W zgodzie z sobą i innymi”

Serdecznie dziękujemy Natalce, Angelice, Krzysiowi i Szymonowi z grupy I oraz Stasiowi, Rafałkowi, Olkowi, Maciusiowi i Krystianowi z grupy II za wspólną pracę podczas zajęć w drugim semestrze. Szczególnie dziękujemy za aktywność, pozytywne nastawienie oraz twórcze pomysły.
Zakończenie zajęć i wręczenie dyplomów odbyło się 9 czerwca 2016.
Życzymy dzieciom i rodzicom udanych wakacji i wszystkiego dobrego na przyszłość.

Więcej

14-06-2016

Podsumowanie zajęć „W zgodzie z sobą i z innymi”

W dniu 16.06.2016 roku odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci uczestniczących w zajęciach w drugim semestrze bieżącego roku szkolnego, celem podsumowania efektów wspólnej pracy. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i dobrą współpracę.
Szczególnie gratulujemy wszystkim, którzy zaangażowali się równolegle w warsztaty dla rodziców prowadzone przez p. Sylwię Miotk.
Życzymy wszystkim udanych wakacji i pociechy ze wspaniałych dzieci.

Więcej

13-06-2016

Zakończenie warsztatów "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców"

Szanowni Państwo!

Zakończyliśmy zaplanowany w bieżącym roku szkolnym cykl warsztatów w ramach Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.
Dziękujemy Państwu za obecność i zaangażowanie podczas zajęć. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w warsztatach zapraszamy w nowym roku szkolnym.
Przypominamy, że zapisy na zajęcia trwają. Można ich dokonać telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w Sekretariacie Poradni. Szczegółowe informacje o programie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Więcej

1

2

3

4

5

6

  

STARSZE WPISY