02-07-2012

Życzenia wakacyjne

Po miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas wypoczynku, podsumowania osiągnięć, radości z sukcesów, czas wakacji. Życzymy Wam, abyście nadchodzące letnie miesiące spędzili ciekawie, przyjemnie i zdrowo, abyście przywieźli z wakacji mnóstwo wspomnień i niesamowitych wrażeń.

Więcej

28-06-2012

Konkursy

Już wkrótce na stronie naszej poradni powstanie nowa zakładka „Konkursy”. Znajdą się tam m. in. wyniki, galerie zdjęć, podziękowania i inne ważne informacje dotyczące konkursów organizowanych przez poradnię. Zapraszamy do jej oglądania.

Więcej

15-06-2012

Zmiana terminu głosowania

Drodzy Państwo, Drogie Dzieci - jeszcze do 18 czerwca czekamy na zgłoszenia udziału w konkursie plastycznym „Moja Rodzina”. Dlatego też rozpoczęcie głosowania na najładniejszą Waszym zdaniem pracę nastąpi najwcześniej 20 czerwca. Na stronie internetowej poradni tego samego dnia pojawią się prace konkursowe wyłonione przez Jurorów w pierwszym etapie. Przepraszamy za zmiany terminów i zachęcamy do śledzenia informacji. Namawiamy do wspólnej zabawy i gratulujemy już dziś Wszystkim Uczestnikom konkursu.

Więcej

23-05-2012

Konkurs plastyczny „Moja Rodzina”

Dla wszystkich lubiących rysować i malować mamy niezwykle miłą niespodziankę. Ogłaszamy Konkurs Plastyczny po hasłem „Moja Rodzina” w ramach ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę”. Czekamy na prace, w których możecie wypowiedzieć się jako młodzi artyści i ujawnić swój talent.

Więcej

05-05-2012

Dziecko z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w przedszkolu

Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Wieliczce serdecznie zaprasza nauczycieli przedszkoli na szkolenie: „Dziecko z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w przedszkolu”

Więcej

02-05-2012

Rozstrzygnięcie Konkursu Recytatorskiego

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce po raz pierwszy zorganizowała konkurs recytatorski dla dzieci objętych terapią logopedyczną pod hasłem „Wierszyki łamiące języki”. Celem konkursu było budzenie zainteresowań literackich oraz propagowanie poprawnej wymowy. Konkurs odbył się w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce dnia 27 kwietnia br. Wszystkich zebranych Gości ciepło powitała Dyrektor Poradni Pani Maria Włodarz.

Więcej

18-04-2012

I Edycja Konkursu Recytatorskiego „Wierszyki łamiące języki”

Lista zakwalifikowanych uczestników została zamknięta. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Dzieci zgłoszone do dnia 18.04.2012 r.

Więcej

01-04-2012

Zrozumieć dziecko z ADHD

Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Wieliczce serdecznie zaprasza nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych na konferencję: „Zrozumieć dziecko z ADHD”, która odbędzie się 8 maja 2012 r. w godzinach 10:00 - 14:00 w Solnym Mieście ul. Tadeusza Kościuszki 15 w Wieliczce

Więcej

1

2

3

4

  

STARSZE WPISY