28-06-2013

LATO, LATO TRWAJ JAK NAJDŁUŻEJ...

Życzymy Wszystkim wspaniałego odpoczynku po wytężonej całorocznej pracy i pozostajemy z nadzieją na ponowne spotkanie u progu nowego roku szkolnego 2013/2014, w pełni sił i gotowości do kolejnych wyzwań. Życzymy, by czas nadchodzących wakacji okazał się inspirujący i ciekawy...

Więcej

17-06-2013

Zakończenie roku szkolnego dla Dzieci uczestniczących w zajęciach WWRD

Serdecznie zapraszamy wszystkich Podopiecznych uczestniczących w zajęciach WWRD z Rodzicami na zakończenie roku szkolnego 2012/13, które odbędzie się 24 czerwca o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej im.Tadeusza Kościuszki w Przebieczanach.

Więcej

01-06-2013

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka składamy Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech w tym szczególnym dniu oraz wszystkich kolejnych momentach życia towarzyszy Wam poczucie, że dla dorosłych jesteście Osobami wyjątkowymi i najważniejszymi. Życzymy Wam, by Wasze dzieciństwo wypełniały same piękne i radosne chwile, a szkolne lata były czasem barwnych przygód i niezwykłych doświadczeń.

Więcej

25-05-2013

Zaplanuj wakacje i zapisz się na „Zabawy ze sztuką”

Już dziś przyjmujemy zapisy na wakacyjną edycję „Zabaw ze sztuką”. Przypominamy, że jest to cykl warsztatów plastyczno-literackich przygotowanych z myślą o dzieciach szczególnie uzdolnionych, wrażliwych lub nieśmiałych w wieku 10-13 lat z powiatu wielickiego. Zaplanuj wakacje i zapisz się na „Zabawy ze sztuką” - to odpowiedni moment na odkrywanie i rozwijanie własnych pasji, fantazji i twórczego działania.

Więcej

18-05-2013

Po raz kolejny na wielickim Orliku

W sobotnie słoneczne przedpołudnie rozpoczęło się integracyjne spotkanie na wielickim Orliku. Wzorem lat ubiegłych organizatorzy – przygotowali mnóstwo atrakcji, przede wszystkim sportowych. Sądząc po tym, z jaką radością i zaangażowaniem młodzi sportowcy zbierali punkty, które w podsumowaniu uplasowały wszystkich zawodników w grupach medalowych, chętnych za rok nie zabraknie na kolejnym integracyjnym spotkaniu.

Więcej

13-05-2013

„Igraszki słowne” w nowym roku szkolnym

Przyjmujemy zapisy na II edycję "Igraszek słownych". Przypominamy, że program tych grupowych zajęc logopedycznych został przygotowany z myślą zarówno o dzieciach niepełnosprawnych, objętych Wczesnym Wspomaganiem Rozwoju, jak i tych, które nie posiadają takiej opinii, lecz przejawiają trudności językowe.

Więcej

08-04-2013

Zajęcia grupowe dla dzieci nadpobudliwych z elementami treningu zastępowania agresji

Uprzejmie informujemy, że od 12 kwietnia 2013 r. ruszają zajęcia grupowe dla dzieci nadpobudliwych. Aktualnie oferta skierowana jest do uczniów klas II i III szkoły podstawowej. Liczebność grupy nie będzie przekraczała 8 uczestników.

Więcej

26-03-2013

Wielkanocne życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wielu radosnych chwil przy świątecznym stole, wiosennego nastroju, wzajemnego zrozumienia, ciepła rodzinnego, pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Niech ten wyjątkowy czas pozwoli chociaż na chwilę oderwać się od tego, co przemijające, a spojrzeć na to, co wieczne.

Więcej

1

2

3

4

  

STARSZE WPISY