27-06-2014

LATO, LATO TRWAJ JAK NAJDŁUŻEJ...

Nadszedł czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach wytężonej pracy. Życzymy wszystkim, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Życzymy bezpiecznych wakacji i niezapomnianych wrażeń. Pozostajemy z nadzieją na ponowne spotkanie u progu nowego roku szkolnego 2014/2015, w pełni sił i gotowości do kolejnych wyzwań. Oferta zajęć na przyszły rok jest w przygotowaniu. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Więcej

01-06-2014

ZMIANA SIEDZIBY PORADNI

Informujemy wszystkich Państwa, korzystających lub planujących skorzystać z pomocy psychologiczno-pedagogicznej naszej Poradni, że od dnia 2 czerwca siedziba placówki będzie usytuowana w budynku przy ul. Niepołomskiej 26 c w Wieliczce (dawny budynek Zespołu Szkół im. Brata A. Kosiby w Wieliczce). Przeprowadzka zaplanowana jest na dni 26-30 maja 2014r.

Więcej

01-06-2014

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Wszystkim Dzieciom - dużym i małym składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy dzień upłynie Wam w szczególnej atmosferze, niech przyniesie wiele miłych chwil i cudownych wspomnień. Mamy nadzieję, że Wasza ciekawość poznawania i odkrywania zjawisk zachodzących w otaczającym świecie zawsze spotykać się będzie ze zrozumieniem rodziców i wychowawców, a obecne osiągnięcia edukacyjne staną się podstawą sukcesów w dorosłym życiu.

Więcej

05-05-2014

PROJEKT COMENIUS REGIO

Kuratorium Oświaty w Krakowie zaprosiło Powiatową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Wieliczce oraz Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Wieliczce, do udziału w realizacji projektu Comenius Regio – Uczymy się nawzajem. Niemieckimi partnerami w projekcie są przedstawiciele instytucji w Nadrenii – Palatynacie, tj. ADD w Trewirze (odpowiednik polskiego Kuratorium Oświaty), szkoła w Plaidt – Integrierte Gesamtschule Pellenz oraz Instytut Pedagogiczny Pädagogisches Landesinstitut Rheinland – Pfalz w Speyer.

Więcej

30-04-2014

FILMOWA SZKOŁA RODZICÓW

Absolwentów warsztatów „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, realizowanych w naszej Poradni, serdecznie zapraszamy na spotkanie połączone z oglądaniem filmu. Spotkanie będzie okazją do przeżycia przyjemnych chwil w ciepłej atmosferze, z równoczesną refleksją nad motywem związanym z wychowaniem. Seans może stać się inspiracją do tego, jak wykorzystać obejrzany wspólnie z dzieckiem film, na przykład do rozmowy o problemie lub do tworzenia zasad, uczenia czy też obrony wartości, na których nam zależy.

Więcej

18-04-2014

WIELKANOCNE ŻYCZENIA

Niech Święta Wielkiej Nocy obudzą w nas ufność w pokonanie codziennych trudności, przyniosą spokój i pogodę ducha oraz tchną nadzieją na lepsze jutro...

Więcej

13-03-2014

ZAPROSZENIE NA „ŚWIĄTECZNE MALOWANIE”

Święta Wielkiej Nocy tuż, tuż, a my po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Rodziców wraz z dziećmi na świąteczne malowanie. Tak jak rok temu z bibuły, włóczki, wstążeczek, papieru kolorowego, masy solnej i mnóstwa innych drobiazgów wyczarujemy świąteczne dekoracje, stroiki i kartki okolicznościowe. Spotkanie adresowane jest w szczególności do dzieci objętych Wczesnym Wspomaganiem Rozwoju i odbędzie się 01.04.2014 r. w godzinach 12:15-15:00 na terenie Poradni (sala nr 12).

Więcej

12-03-2014

ODWOŁANIE ZAJĘĆ

Z przykrością informujemy, że w dniach 22 kwietnia, 28-29 kwietnia i 5 maja zajęcia grupowe "Igraszki słowne" są odwołane.

Więcej

1

2

3

4

5

  

STARSZE WPISY