06-02-2020

Rozpoczynamy nabór na kolejną edycję warsztatów „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”

Rusza nabór na kolejną edycję warsztatów „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” - skierowanych do Rodziców i Wychowawców, którzy chcą lepiej zrozumieć dziecko, zapobiegać trudnościom, radzić sobie z problemami wychowawczymi, cieszyć się rodzicielstwem i własną kompetencją.

Więcej

30-01-2020

Rozpoczynamy nabór na zajęcia socjoterapeutyczne „PoMosty”.

Rozpoczynamy nabór na zajęcia socjoterapeutyczne „PoMosty”. Zapraszamy do udziału dzieci z klas 1 - 3 (grupa młodsza) oraz z klas 4 – 6 (grupa starsza) szkół podstawowych z terenu powiatu wielickiego.

Więcej

28-01-2020

Zakończenie zajęć grupowych Gimnastyka Sensoryczna i rozpoczęcie naboru na kolejną edycję

Zakończyliśmy kolejną edycję zajęć Gimnastyka Sensoryczna. Dziękujemy dzieciom za aktywny udział w zajęciach. Jednocześnie informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja na kolejną edycję zajęć.

Więcej

17-01-2020

Grupa wsparcia – dziękujemy za spotkanie!

15 stycznia odbyło się kolejne spotkanie grupy wsparcia dla rodziców dzieci ze zdiagnozowaną afazją. Z zajęć na zajęcia nasza grupa się powiększa, z czego bardzo się cieszymy. Mamy nadzieję, że Państwo również poczuli siłę jaka tkwi w naszej grupie. Wczorajsze spotkanie obfitowało w wiele historii i inspiracji, które zostaną z nami na długo. Do zobaczenia w marcu!

Więcej

08-01-2020

Spotkanie grupy wsparcia dla rodziców dzieci z afazją

W Nowym Roku zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie grupy wsparcia dla rodziców dzieci z afazją. Spotkanie odbędzie się w środę - 15.01.2020 r., o godzinie 18.00, w gabinecie nr 1. W trakcie spotkania będą poruszane zagadnienia związane z trudnościami dnia codziennego dzieci ze zdiagnozowaną afazją i możliwościami radzenia sobie z nimi. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

02-01-2020

Kolejne spotkanie z cyklu Wspomagamy pracę szkoły – zapraszamy !

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli, Nauczyciele, Koordynatorzy współpracy z Poradnią, zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Wspomagamy pracę szkoły”. Spotkanie planujemy poświęcić tematyce pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w szczególności organizacji zindywidualizowanej ścieżki kształcenia.

Więcej

23-12-2019

Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Państwu spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Życzy Dyrekcja wraz z zespołem pracowników Poradni

Więcej

13-12-2019

Wyniki konkursu recytatorskiego "Wierszyki łamiące języki"

13 grudnia 2019 roku odbyła się VIII edycja powiatowego konkursu recytatorskiego „Wierszyki łamiące języki”. Jak co roku, zgodnie z tradycją, dzieci objęte terapią logopedyczną miały okazję zaprezentować się szerszej publiczności i przedstawić wiersze pełne szumków, syczków i innych trudnych głosek „łamiących języki”. Konkurs odbył się w auli naszej Poradni. Wszystkich przybyłych Gości przywitała Dyrektor Poradni Pani Maria Włodarz, życząc uczestnikom powodzenia w zmaganiach konkursowych. Gościnnie wystąpiły Dzieci z Przedszkola nr 5 w Wieliczce, które tańcem i śpiewem przyczyniły się do pięknej, muzycznej oprawy konkursu.

Więcej

NOWSZE WPISY

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

  

STARSZE WPISY