17-01-2020

Grupa wsparcia – dziękujemy za spotkanie!

15 stycznia odbyło się kolejne spotkanie grupy wsparcia dla rodziców dzieci ze zdiagnozowaną afazją. Z zajęć na zajęcia nasza grupa się powiększa, z czego bardzo się cieszymy. Mamy nadzieję, że Państwo również poczuli siłę jaka tkwi w naszej grupie. Wczorajsze spotkanie obfitowało w wiele historii i inspiracji, które zostaną z nami na długo. Do zobaczenia w marcu!

Więcej

08-01-2020

Spotkanie grupy wsparcia dla rodziców dzieci z afazją

W Nowym Roku zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie grupy wsparcia dla rodziców dzieci z afazją. Spotkanie odbędzie się w środę - 15.01.2020 r., o godzinie 18.00, w gabinecie nr 1. W trakcie spotkania będą poruszane zagadnienia związane z trudnościami dnia codziennego dzieci ze zdiagnozowaną afazją i możliwościami radzenia sobie z nimi. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

02-01-2020

Kolejne spotkanie z cyklu Wspomagamy pracę szkoły – zapraszamy !

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli, Nauczyciele, Koordynatorzy współpracy z Poradnią, zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Wspomagamy pracę szkoły”. Spotkanie planujemy poświęcić tematyce pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w szczególności organizacji zindywidualizowanej ścieżki kształcenia.

Więcej

23-12-2019

Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Państwu spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Życzy Dyrekcja wraz z zespołem pracowników Poradni

Więcej

13-12-2019

Wyniki konkursu recytatorskiego "Wierszyki łamiące języki"

13 grudnia 2019 roku odbyła się VIII edycja powiatowego konkursu recytatorskiego „Wierszyki łamiące języki”. Jak co roku, zgodnie z tradycją, dzieci objęte terapią logopedyczną miały okazję zaprezentować się szerszej publiczności i przedstawić wiersze pełne szumków, syczków i innych trudnych głosek „łamiących języki”. Konkurs odbył się w auli naszej Poradni. Wszystkich przybyłych Gości przywitała Dyrektor Poradni Pani Maria Włodarz, życząc uczestnikom powodzenia w zmaganiach konkursowych. Gościnnie wystąpiły Dzieci z Przedszkola nr 5 w Wieliczce, które tańcem i śpiewem przyczyniły się do pięknej, muzycznej oprawy konkursu.

Więcej

11-12-2019

Grudniowe spotkanie dla Koordynatorów współpracy z Poradnią, zapraszamy!

Szanowni Państwo, w tym roku szkolnym z różnych powodów zaczynamy z opóźnieniem, ale starając się poradzić sobie z bieżącymi sprawami zabrakło czasu. Dziś bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu „Wspomagamy pracę szkoły”.

Więcej

02-12-2019

Szanowni Państwo,

Powiatowa Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Wieliczce kontynuuje świadczenie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, tak jak dotychczas.

Dziękuję Panu Staroście i Państwu Radnym za tak ważne decyzje.

Dziękuję wszystkim Państwu, którym znana jest idea pomocy psychologiczno-pedagogicznej, za jej propagowanie i wsparcie udzielone Poradni.

Bardzo dziękuję Rodzicom dzieci i młodzieży korzystających z pomocy Poradni za zrozumienie powagi sytuacji i wspólną ze specjalistami Poradni troskę o los swoich dzieci.

Szczególne podziękowanie kieruję do zespołu Poradni - w trudnej sytuacji dla Poradni i dla każdego indywidualnie, potwierdziliście Państwo, że jesteście dobrym zespołem, dla którego dobro Człowieka jest najwyższym priorytetem.

Maria Włodarz
Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
w Wieliczce

Więcej

30-11-2019

"Wierszyki łamiące języki" - zamknięta lista uczestników konkursu recytatorskiego

Z przykrością informujemy, że nie przyjmujemy nowych zgłoszeń. Lista zakwalifikowanych uczestników została zamknięta. Zapraszamy do udziału w konkursie dzieci zgłoszone do 29.11.2019r., których opiekunowie otrzymali potwierdzenie o kwalifikacji do konkursu.

Więcej

1

2

3

4

5

  

STARSZE WPISY