19-12-2018

Zajęcia integracyjne dla dzieci objętych w wczesnym wspomaganiem rozwoju oraz ich rodziców

Dnia 13.12.2018r. kolejny raz w naszej Poradni odbyły się zajęcia integracyjne organizowane przez Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju

Więcej

19-12-2018

Wyniki konkursu recytatorskiego "Wierszyki łamiące języki"

Jak co roku, zgodnie z tradycją, nasza Poradnia została organizatorem konkursu recytatorskiego „Wierszyki łamiące języki”. Konkurs ten powstał z myślą o dzieciach objętych terapią logopedyczną. Jego celem jest propagowanie poprawnej wymowy, a także budzenie zainteresowań literackich. Konkurs odbył się w auli naszej Poradni. Wszystkich zebranych Gości ciepło powitała Dyrektor Poradni Pani Maria Włodarz. Dzieci, jak zwykle bardzo solidnie przygotowały się do konkursu.

Więcej

14-12-2018

W grudniu zakończyły się spotkania grup KoncentRAKI i KoncentRACZKI

Zajęcia miały na celu m. in. wzmacnianie koncentracji uwagi, rozwijanie pamięci słuchowej i wzrokowej, ćwiczenie przetwarzania sekwencyjnego, uczenie organizacji czasu i miejsca pracy. Wszystkim uczestnikom i ich rodzicom dziękujemy za zaangażowanie. Życzymy powodzenia! Rekrutacja na kolejną edycję zajęć rusza w styczniu.

Więcej

12-12-2018

Wspomagamy Pracę Szkoły

Wszystkich Państwa, Koordynatorów Współpracy z Poradnią, Nauczycieli i Specjalistów szkolnych i przedszkolnych zapraszamy na grudniowe spotkania w ramach Wspomagania Pracy Szkoły w terminach: 13.12, - czwartek o godz. 9.00 17.12. - poniedziałek o godz. 15.00. Do zobaczenia, Maria Włodarz, Sylwia Miotk-Sokołowska

Więcej

29-11-2018

Światowy Dzień Walki z AIDS

Światowy Dzień Walki z AIDS – święto obchodzone corocznie 1 grudnia z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia od 1988 roku.

Więcej

25-11-2018

Sieć współpracy i samokształcenia „Ruch to zdrowie – praca z deckiem z deficytami motorycznymi i sensorycznymi”

Zapraszamy jak co roku do udziału w sieci współpracy i samokształcenia „Ruch to zdrowie”. Pierwsze spotkanie dla uczestników sieci odbędzie się 3 grudnia o godzinie 16.00, w sali 12 w siedzibie głównej Poradni. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, w jego trakcie zostaną zaprezentowane różne ćwiczenia i zabawy usprawniające motorykę małą.

Więcej

25-11-2018

Zamknięta lista uczestników konkursu recytatorskiego "Wierszyki łamiące języki"

Lista zakwalifikowanych Uczestników została zamknięta. Z przykrością informujemy, że nie przyjmujemy nowych zgłoszeń. Zapraszamy do udziału w konkursie Dzieci zgłoszone do 22 listopada 2018 r., których Opiekunowie otrzymali potwierdzenie.

Więcej

25-11-2018

Dzień Pluszowego Misia

"Chce MISIĘ czytać"- z okazji Dnia Pluszowego Misia i kontynuowania akcji pod hasłem „CHCE MISIĘ CZYTAĆ”, zachęcającej do czytania dzieciom i przez dzieci, zapraszamy wszystkie dzieci odwiedzające Poradnię w poniedziałek - 26 listopada o zabranie do swoich domów, z „kącika pluszowego misia”, przygotowanej dla nich bajki.

Więcej

NOWSZE WPISY

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

  

STARSZE WPISY