11-12-2019

Grudniowe spotkanie dla Koordynatorów współpracy z Poradnią, zapraszamy!

Szanowni Państwo, w tym roku szkolnym z różnych powodów zaczynamy z opóźnieniem, ale starając się poradzić sobie z bieżącymi sprawami zabrakło czasu. Dziś bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu „Wspomagamy pracę szkoły”.

Więcej

02-12-2019

Szanowni Państwo,

Powiatowa Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Wieliczce kontynuuje świadczenie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, tak jak dotychczas.

Dziękuję Panu Staroście i Państwu Radnym za tak ważne decyzje.

Dziękuję wszystkim Państwu, którym znana jest idea pomocy psychologiczno-pedagogicznej, za jej propagowanie i wsparcie udzielone Poradni.

Bardzo dziękuję Rodzicom dzieci i młodzieży korzystających z pomocy Poradni za zrozumienie powagi sytuacji i wspólną ze specjalistami Poradni troskę o los swoich dzieci.

Szczególne podziękowanie kieruję do zespołu Poradni - w trudnej sytuacji dla Poradni i dla każdego indywidualnie, potwierdziliście Państwo, że jesteście dobrym zespołem, dla którego dobro Człowieka jest najwyższym priorytetem.

Maria Włodarz
Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
w Wieliczce

Więcej

30-11-2019

"Wierszyki łamiące języki" - zamknięta lista uczestników konkursu recytatorskiego

Z przykrością informujemy, że nie przyjmujemy nowych zgłoszeń. Lista zakwalifikowanych uczestników została zamknięta. Zapraszamy do udziału w konkursie dzieci zgłoszone do 29.11.2019r., których opiekunowie otrzymali potwierdzenie o kwalifikacji do konkursu.

Więcej

29-11-2019

Sieć współpracy i samokształcenia „Ruch to zdrowie – praca z dzieckiem z deficytami motorycznymi i sensorycznymi”

Zapraszamy do udziału w sieci współpracy i samokształcenia „Ruch to zdrowie”. Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie odbędzie się 12 grudnia o godzinie 16.00, w sali 12 w siedzibie głównej Poradni. Na spotkaniu będą poruszane tematy wad postawy, profilaktyki wad postawy oraz jak dany problem wpływa na funkcjonowanie ucznia.

Więcej

20-11-2019

Konkurs recytatorski "Wierszyki łamiące języki"

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, objęte opieką logopedyczną do wzięcia udziału w VIII edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Wierszyki łamiące języki”. Konkurs odbędzie się 13 grudnia 2019 r. o godz.11.00 w auli Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Wieliczce.

Więcej

17-11-2019

22 listopada obchodzimy Dzień Kredki

W naszej Poradni obchodzimy nie tylko Dzień Kredki, ale cały Tydzień Kredki - od 15.11 do 22.11 można skorzystać z przygotowanych zróżnicowanych materiałów do kolorowania, rysowania po śladzie i uzupełniania szlaczków. Zapraszamy do ćwiczeń dzieci oraz młodzież i życzymy dobrej zabawy!

Więcej

14-11-2019

Szanowni Państwo

W ostatnich dniach doszło do spotkania Pana Starosty i Pana Wicestarosty z przedstawicielami Rodziców, dziś również z pracownikami Poradni. W rozmowach tych Pan Starosta deklarował dobrą wolę, jednak nadal pozostajemy w niepokoju, z uwagi na brak konkretnych rozwiązań.

Więcej

13-11-2019

Międzynarodowy Dzień Osób Niewidomych i Słabowidzących

Po raz pierwszy w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce przyłączamy się do obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niewidomych. Data 13 listopada upamiętnia rocznicę urodzin Valentina Haüya, założyciela pierwszej szkoły dla niewidomych w Paryżu. Celem święta jest przybliżenie społeczeństwu problemów osób niewidomych oraz słabowidzących.

Więcej

NOWSZE WPISY

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

  

STARSZE WPISY