19-02-2019

Trening Umiejętności Społecznych

Dla nastolatków z Zespołem Aspergera i wysokofunkcjonującym autyzmem.

Więcej

19-02-2019

Rozpoczynamy rekrutację na zajęcia MALI ŚMIAŁKOWIE

Są to zajęcia przeznaczone dla dzieci z klas I-III mających trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi,adaptacji do nowych i trudnych sytuacji oraz rozpoznawaniu, wyrażaniu i regulowaniu emocji.

Więcej

12-02-2019

„ŁOWCY ODWAGI”

Serdecznie zapraszamy na zajęcia "ŁOWCY ODWAGI" dla dzieci nieśmiałych w wieku 4-6 lat. Zajęcia mają na celu wzmocnienie poczucia własnej wartości i samooceny, rozwijanie pewności siebie, wspieranie rozwoju emocjonalnego i kompetencji społecznych.

Więcej

12-02-2019

Twórczomyślowy zawrót głowy, czyli trening twórczości dla dzieci zdolnych

Twoje dziecko dobrze się uczy, ale w szkole brakuje mu wyzwań? Szukasz sposobu na to, by wspierać rozwój jego zdolności w odpowiedni dla niego sposób? Te zajęcia są dla Was! Zapraszamy na pełną przygód wyprawę do świata wyobraźni! Będziemy twórczo się bawić, gimnastykować umysł i rozwijać kreatywne myślenie.

Więcej

12-02-2019

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce zaprasza do udziału w wykładzie:

"Cyberzagrożenia. Czy moje dziecko jest uzależnione od Internetu?"

Więcej

11-02-2019

Szanowni Państwo Koordynatorzy Współpracy z Poradnią, Nauczyciele i Specjaliści Szkolni

Zapraszamy na lutowe spotkanie z cyklu Wspomagamy Pracę Szkoły. Zgodnie ze zgłoszonymi przez Państwa potrzebami spotkanie poświęcimy tematowi afazji. Panie Agnieszka Chlanda i Ewa Chybińska-Piekarz przedstawią praktyczne sposoby wsparcia dziecka w procesie przygotowania do go realizacji obowiązku szkolnego.

Więcej

08-02-2019

Rozpoczynamy rekrutację na zajęcia POMYSŁOWA GŁOWA

Pomysłowa głowa to zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-6 lat. Ich głównym celem jest rozwijanie potencjału intelektualnego i twórczego dzieci.

Więcej

08-02-2019

Kolejne spotkanie sieci „Ruch to zdrowie – praca z deckiem z deficytami motorycznymi i sensorycznymi”

11 lutego o godzinie 16.00 odbędzie się kolejne spotkanie sieci „Ruch to zdrowie”. Tym razem będziemy analizować funkcjonowanie zmysłów mających kluczowe znaczenie w nabywaniu i doskonaleniu podstawowych technik szkolnych – tj. wzrok i słuch.

Więcej

1

2

3

4

5

6

  

STARSZE WPISY