02-12-2020

Szkolenie „Funkcje wzrokowe – część 1”

Z okazji niedawno obchodzonego Międzynarodowego Dnia Osób Niewidomych zapraszamy na szkolenie online pt. „Funkcje wzrokowe”, realizowane w ramach działalności sieci współpracy „Ruch to zdrowie”.

Więcej

24-11-2020

Doradztwo zawodowe

Szanowni Państwo Pedagodzy i Rodzice, Drodzy Uczniowie. Zapraszamy Państwa do skorzystania z informacjami związanych z rynkiem pracy, popularnymi dziś zawodami oraz zawodami przyszłości. Mamy nadzieję, że załączone informacje (linki poniżej) będą dla Państwa pewnym wsparciem w rozmowach z dziećmi, a także pozwolą na nieco szerszy ogląd rynku pracy i pomoc młodzieży w planowaniu ich własnych ścieżek rozwoju i kariery zawodowej.

Więcej

17-11-2020

Ankieta ewaluacyjna dla Rodziców

Szanowni Rodzice. Pracownicy PPPP w Wieliczce zwracają się z prośba o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej dotyczącej współpracy Państwa z nasza Poradnią. Będziemy wdzięczne za wypełnienie ankiety do 20.12.2020 r.

Więcej

16-11-2020

Spotkanie online grupy wsparcia dla rodziców dzieci z afazją

Zapraszamy na spotkanie online grupy wsparcia dla rodziców dzieci z afazją, które odbędzie się 9 grudnia o godzinie 17.30.

Więcej

13-11-2020

Szkolenie online "Jak zminimalizować negatywne skutki zdalnego nauczania?"

Szanowni Państwo! Zapraszamy na szkolenie online pt. „Jak zminimalizować negatywne skutki zdalnego nauczania?". W trakcie szkolenia pochylimy się nad trudnymi aspektami zdalnego nauczania, spróbujemy podpowiedzieć rozwiązania minimalizujące je.

Więcej

10-11-2020

11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości Polski

Z okazji Dnia Niepodległości składamy serdeczne życzenia wszystkim Polakom w Ojczyźnie i poza jej granicami oraz Mieszkańcom Polski.

Więcej

30-10-2020

Dzień Osób z Afazją Rozwojową

W październiku w Polsce obchodzony jest Dzień Osób z Afazją Rozwojową. Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce w swojej działalności szczególną uwagę poświęca wsparciu dzieci niepełnosprawnych, w tym dzieciom z afazją.

Więcej

13-10-2020

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Wspomagamy Pracę szkoły

Serdecznie zapraszamy Państwa Koordynatorów współpracy z poradnią, Dyrektorów i Specjalistów szkolnych i przedszkolnych na nasze comiesięczne spotkanie.

Więcej

1

2

3

4

5

6

  

STARSZE WPISY