05-06-2019

Zakończenie zajęć grupowych "Pomysłowa głowa"

W ubiegły czwartek odbyły się ostatnie zajęcia grupy "Pomysłowa głowa". Ich celem było kształtowanie zdolności poznawczych oraz rozwijanie potencjału twórczego przedszkolaków. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy sukcesów!

Więcej

05-06-2019

Odwołana sieć doskonalenia „Pomoc logopedyczna”

Przepraszamy za zmiany, ale sieć doskonalenia „Pomoc logopedyczna” nie odbędzie się w ustalonym terminie. Zapraszamy w nowym roku szkolnym.

Więcej

03-06-2019

Spotkanie sieci współpracy dla nauczycieli w temacie autyzmu

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie sieci współpracy i samokształcenia. Spotkanie poświęcone będzie funkcjonowaniu dziecka w grupie szkolnej i przedszkolnej.

Więcej

22-05-2019

Zapraszamy do udziału w wykładzie: Autyzm – czyli jak to jest? Jak dziecko z autyzmem spostrzega rzeczywistość?

Tematyka: - W jaki sposób dziecko z autyzmem spostrzega rzeczywistość? - Doświadczanie zmysłowe osób z autyzmem. - Jak wspierać dziecko z autyzmem w codziennym funkcjonowaniu?

Więcej

16-05-2019

Zakończenie zajęć grupowych "Mali śmiałkowie".

Dzisiaj odbyły się ostatnie zajęcia grupy Mali Śmiałkowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach.

Więcej

13-05-2019

Szkolenie w sieci doskonalenia pt. „Wprowadzenie do komunikacji alternatywnej i wspomagającej”

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach sieci doskonalenia „Pomoc logopedyczna” 20 maja o godz. 14.00 w auli Poradni. Planowany temat prelekcji to „Wprowadzenie do komunikacji alternatywnej i wspomagającej”.

Więcej

10-05-2019

Majowe spotkanie dla koordynatorów współpracy z Poradnią, zapraszamy

W ramach cyklu „Wspomagamy pracę szkoły” będziemy kontynuować analizę sytuacji szkolnej uczniów ze zdiagnozowaną afazją.

Więcej

09-05-2019

Warsztaty Wczesnego Wspomagania Rozwoju

Mimo deszczu i chłodu za oknem, nasza drużyna wczesnego wspomagania wraz z dziećmi i rodzicami wprowadzała pogodny wiosenny nastój podczas zajęć integracyjnych 09.05.2019r. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy do fotorelacji! Zespół WWRD

Więcej

NOWSZE WPISY

1

2

3

4

5

6

7

8

  

STARSZE WPISY