05-03-2019

Koźmickie Targi Edukacyjne

7.03.2018 roku w Szkole Podstawowej w Koźmicach Wielkich odbędą się V Koźmickie Targi Edukacyjne. Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce będzie wspierała to wydarzenie. Podczas targów będzie można skorzystać z konsultacji indywidualnych z doradcą zawodowym p. Elżbietą Kopytek. Zachęcamy wszystkich uczniów VIII klas szkół podstawowych, uczniów III klas gimnazjów oraz ich rodziców z terenu Miasta i Gminy Wieliczka do uczestnictwa w targach.

Więcej

28-02-2019

Rozpoczynamy nabór na zajęcia socjoterapeutyczne „PoMosty”.

Rozpoczynamy nabór na zajęcia socjoterapeutyczne „PoMosty”. Zapraszamy do udziału dzieci z klas 2 - 3 (grupa młodsza) oraz z klas 4 – 6 (grupa starsza) szkół podstawowych z terenu powiatu wielickiego. Zajęcia z grupą starszą nastawione będą przede wszystkim na rozwijanie umiejętności społecznych i pokonywanie nieśmiałości.

Więcej

25-02-2019

SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI ZE ZDIAGNOZOWANĄ AFAZJĄ

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce zaprasza na spotkanie rodziców dzieci ze zdiagnozowaną afazją (niedokształceniem mowy o typie afazji)

Więcej

25-02-2019

Zakończenie rekrutacji na zajęcia grupowe

Zakończyliśmy rekrutację na zajęcia wspierające kompetencje emocjonalno - społeczne "Razem można więcej" oraz na zajęcia wspierające pamięć i koncentrację uwagi "Koncentraki", "Koncentraczki".

Więcej

19-02-2019

Trening Umiejętności Społecznych

Dla nastolatków z Zespołem Aspergera i wysokofunkcjonującym autyzmem.

Więcej

19-02-2019

Rozpoczynamy rekrutację na zajęcia MALI ŚMIAŁKOWIE

Są to zajęcia przeznaczone dla dzieci z klas I-III mających trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi,adaptacji do nowych i trudnych sytuacji oraz rozpoznawaniu, wyrażaniu i regulowaniu emocji.

Więcej

12-02-2019

„ŁOWCY ODWAGI”

Serdecznie zapraszamy na zajęcia "ŁOWCY ODWAGI" dla dzieci nieśmiałych w wieku 4-6 lat. Zajęcia mają na celu wzmocnienie poczucia własnej wartości i samooceny, rozwijanie pewności siebie, wspieranie rozwoju emocjonalnego i kompetencji społecznych.

Więcej

12-02-2019

Twórczomyślowy zawrót głowy, czyli trening twórczości dla dzieci zdolnych

Twoje dziecko dobrze się uczy, ale w szkole brakuje mu wyzwań? Szukasz sposobu na to, by wspierać rozwój jego zdolności w odpowiedni dla niego sposób? Te zajęcia są dla Was! Zapraszamy na pełną przygód wyprawę do świata wyobraźni! Będziemy twórczo się bawić, gimnastykować umysł i rozwijać kreatywne myślenie.

Więcej

NOWSZE WPISY

1

2

3

4

5

6

7

8

  

STARSZE WPISY