25-03-2020

Koronawirus – epidemia, zostań w domu

W okresie zawieszenia zajęć w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce trwają dyżury telefoniczne, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-13:00, w trakcie których pracownicy Poradni udzielają wsparcia w sytuacjach nagłych i kryzysowych.

Więcej

16-03-2020

Komunikat Dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce

Szanowni Państwo
W związku z ogłoszeniem przez Władze Państwowe, na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, stanu zagrożenia epidemicznego, wszystkie zajęcia w Poradni w Wieliczce oraz w gabinetach zamiejscowych Poradni w Niepołomicach i w Gdowie zostają odwołane.

Więcej

13-03-2020

Komunikat Dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów z dnia 11 marca 2020r. o czasowym zamknięciu szkół i placówek oświatowych od dnia 12 marca 2020 roku do dnia 25 marca 2020r. w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców Powiatu Wielickiego proszę o rozważne i odpowiedzialne zachowanie wobec zagrożenia wywołanego chorobą zakaźną zwaną COVID–19.

Więcej

12-03-2020

Spotkanie grupy wsparcia dla rodziców dzieci z afazją odwołane

Z uwagi na nadzwyczajną sytuację w kraju i wprowadzone wymogi bezpieczeństwa spotkanie grupy wsparcia dla rodziców dzieci ze zdiagnozowaną afazją planowane na 18 marca – zostaje odwołane. O kolejnym terminie spotkania będziemy informować na stronie internetowej Poradni.

Więcej

06-03-2020

Europejski Dzień Logopedy w naszej Poradni.

Europejski Dzień Logopedy to święto, które ma na celu zachęcenie rodziców, by nie zwlekali z konsultacją u terapeuty dziecka, które ma trudności z mową. W związku z tym świętem zapraszamy na dodatkowe, bezpłatne diagnozy logopedyczne w miesiącu marcu.

Więcej

05-03-2020

Zajęcia terapeutyczne „Potrafi-MY!” - rekrutacja zakończona

Bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie zajęciami terapeutycznymi „Potrafi-MY!”. Ilość nadesłanych zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Prosimy o chwilę cierpliwości, będziemy się kontaktować indywidualnie z każdym z Państwa i informować o efektach rekrutacji.

Więcej

03-03-2020

Konkurs Logopedyczny "Wiosenne rymowanie z szumkami"

Zapraszamy dzieci z klas I-III objęte opieką logopedyczną do wzięcia udziału w I edycji konkursu "Wiosenne rymowanie z szumkami" Zadaniem konkursowym jest ułożenie wiersza zawierającego trudne głoski: sz, ż/rz, cz, dż oraz przygotowanie, dowolną techniką ilustracji do wiersza. Tematem przewodnim jest wiosna.

Więcej

28-02-2020

Rekrutacja na grupowe zajęcia terapeutyczne „Potrafi-MY!”

Zajęcia „Potrafi-My!” są przewidziane dla dzieci z trudnościami komunikacyjnymi, których podłożem są problemy w funkcjonowaniu społeczno-emocjonalnym. Adresatami planowanych oddziaływań są dzieci w wieku przedszkolnym (od 5 roku życia) i wczesnoszkolnym (uczniowie klas I – III), które na co dzień borykają się nadmiernym wycofaniem, zahamowaniem, nieśmiałością, mutyzmem.

Więcej

NOWSZE WPISY

1

2

3

4

5

6

7

8

  

STARSZE WPISY