20-02-2020

Uwaga - parking przy Poradni zamknięty w dniach 21 i 25 lutego (piątek, wtorek)

Z uwagi na asfaltowanie drogi wewnętrznej,parking przy Poradni będzie niedostępny w wyżej wymienionych dniach. Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na zaparkowanie w innej lokalizacji i dojście do Poradni. Bardzo prosimy o nie zastawianie bramy wjazdowej. Za utrudnienia przepraszamy.

Więcej

19-02-2020

Sieć współpracy i samokształcenia „Ruch to zdrowie – praca z dzieckiem z deficytami motorycznymi i sensorycznymi”

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu sieci współpracy i samokształcenia „Ruch to zdrowie”. Spotkanie odbędzie się 27.02.2020 r.(czwartek) o godzinie 16.00, w sali 12 w siedzibie głównej Poradni. Na spotkaniu będzie kontynuacja poprzedniego tematu ze względu na liczne zainteresowanie. Tematem będą wady postawy, profilaktyka wad postawy oraz jak dany problem wpływa na funkcjonowanie ucznia.

Więcej

17-02-2020

Uwaga – parking przy Poradni zamknięty w dniach: 18 i 19 lutego 2020r. (wtorek,środa)

Z uwagi na prace związane ze zmianą nawierzchni drogi wewnętrznej, parking przy Poradni, będzie niedostępny w w/w dniach. Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na zaparkowanie w innej lokalizacji i dojście do Poradni. Za utrudnienia przepraszamy.

Więcej

13-02-2020

Rozpoczynamy nabór na zajęcia „Alternatywy dla komputera”

Od końca lutego kontynuujemy program zajęć „Alternatywy dla komputera”. Jest on skierowany do uczniów klas IV-VII powiatu wielickiego, którzy zbyt często korzystają z multimediów.

Więcej

10-02-2020

Komunikat Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wieliczce

Zakład Gospodarki Komunalnej w Wieliczce zawiadamia o czasowej przerwie w dostawie wody w miejscowości Wieliczka ul. Niepołomska, Graniczna i Zabawa, prawa strona jadąc w kierunku Niepołomic w dniu 12.02.2020r. w godz. 9:00-13:00 Za utrudnienia przepraszamy

Więcej

10-02-2020

Rekrutacja na zajęcia terapeutyczne – Ach, ta matematyka !

Zapraszamy na zajęcia terapii pedagogicznej - praca korekcyjno-kompensacyjna, ukierunkowana na stymuluję umiejętności matematycznych. Terapia skierowana jest do uczniów klas czwartych, z trudnościami w uczeniu się matematyki. W ramach zajęć prowadzone będą ćwiczenia z zakresu profilaktyki i terapii specyficznych trudności w uczeniu się oraz gry i zabawy rozwijające rozumowanie matematyczne.

Więcej

07-02-2020

Rozpoczynamy uzupełniający nabór na zajęcia terapii pedagogicznej

Zapraszamy na zajęcia terapii pedagogicznej (praca korekcyjno-kompensacyjna, usprawniająco-stymulująca) skierowane do dzieci i uczniów z trudnościami edukacyjnymi oraz trudnościami rozwojowymi, w wieku od rocznego przygotowania przedszkolnego do klasy IV szkoły podstawowej. W ramach zajęć prowadzone będą ćwiczenia z zakresu profilaktyki i terapii zaburzeń dyslektycznych oraz zaburzeń rozwojowych, doskonalenie umiejętności czytania i pisania, gry i zabawy stymulujące, elementy terapii ręki.

Więcej

06-02-2020

Zakończenie rekrutacji na zajęcia socjoterapeutyczne "PoMosty"

Zakończyliśmy rekrutację na zajęcia socjoterapeutyczne "PoMosty". Dziękujemy za liczne zainteresowanie. Pozostałych chętnych zapraszamy na kolejna edycję.

Więcej

NOWSZE WPISY

1

2

3

4

5

6

7

8

9

  

STARSZE WPISY