29-11-2019

Sieć współpracy i samokształcenia „Ruch to zdrowie – praca z dzieckiem z deficytami motorycznymi i sensorycznymi”

Zapraszamy do udziału w sieci współpracy i samokształcenia „Ruch to zdrowie”. Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie odbędzie się 12 grudnia o godzinie 16.00, w sali 12 w siedzibie głównej Poradni. Na spotkaniu będą poruszane tematy wad postawy, profilaktyki wad postawy oraz jak dany problem wpływa na funkcjonowanie ucznia.

Więcej

20-11-2019

Konkurs recytatorski "Wierszyki łamiące języki"

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, objęte opieką logopedyczną do wzięcia udziału w VIII edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Wierszyki łamiące języki”. Konkurs odbędzie się 13 grudnia 2019 r. o godz.11.00 w auli Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Wieliczce.

Więcej

17-11-2019

22 listopada obchodzimy Dzień Kredki

W naszej Poradni obchodzimy nie tylko Dzień Kredki, ale cały Tydzień Kredki - od 15.11 do 22.11 można skorzystać z przygotowanych zróżnicowanych materiałów do kolorowania, rysowania po śladzie i uzupełniania szlaczków. Zapraszamy do ćwiczeń dzieci oraz młodzież i życzymy dobrej zabawy!

Więcej

14-11-2019

Szanowni Państwo

W ostatnich dniach doszło do spotkania Pana Starosty i Pana Wicestarosty z przedstawicielami Rodziców, dziś również z pracownikami Poradni. W rozmowach tych Pan Starosta deklarował dobrą wolę, jednak nadal pozostajemy w niepokoju, z uwagi na brak konkretnych rozwiązań.

Więcej

13-11-2019

Międzynarodowy Dzień Osób Niewidomych i Słabowidzących

Po raz pierwszy w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce przyłączamy się do obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niewidomych. Data 13 listopada upamiętnia rocznicę urodzin Valentina Haüya, założyciela pierwszej szkoły dla niewidomych w Paryżu. Celem święta jest przybliżenie społeczeństwu problemów osób niewidomych oraz słabowidzących.

Więcej

11-11-2019

11.11. - Dzień Niepodległości Polski

Z okazji Dnia Niepodległości składamy serdeczne życzenia wszystkim Polakom oraz mieszkańcom Polski, tym małym i tym dużym.

Więcej

08-11-2019

Szanowni Państwo

W związku z rosnącym wśród Państwa niepokojem o los dalszej pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej oraz rehabilitacyjnej dla Państwa Dzieci, informuję o sytuacji na dziś:

Więcej

07-11-2019

Sprostowanie informacji

Szanowni Państwo Pragnę sprostować pojawiająca się w niektórych Państwa wypowiedziach informację dotyczącą likwidacji Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Informacja ta jest nieprawdziwa.

Więcej

NOWSZE WPISY

1

2

3

4

5

6

7

  

STARSZE WPISY