Warunki udziału

Do udziału w  Szkole dla Rodziców i Wychowawców zapraszamy Rodziców dzieci w każdym wieku, od noworodka do dorosłości, a także pary, które planują dopiero zostać rodzicami.

Oferta nasza skierowana jest także do osób nie mających własnych dzieci, a zajmujących się dziećmi z racji wykonywanego zawodu lub powołania. Zapraszamy nauczycieli, siostry zakonne, księży, policjantów, pracowników ośrodków pomocy społecznej, asystentów rodzinnych.

 

Zgłoszenia przyjmujemy przez cały rok:

tel. 12 250 07 73 lub 664 412 817

e-mail:  sekretariat@poradnia-wieliczka.pl 

lub osobiście, zgłoszenie w sekretariacie poradni.

 

Nazwisko Państwa umieszczamy na liście oczekujących. Przed rozpoczęciem kolejnej edycji programu  realizatorki kontaktują się z Państwem telefonicznie  zawiadamiając o terminie i prosząc o potwierdzenie udziału.

Kursy odbywają się w czasie roku szkolnego i trwają w chwili obecnej. Nowe rozpoczniemy w nowym roku szkolnym.

 Aby wziąć udział w  II lub III części kursu trzeba ukończyć stopień podstawowy . „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”. Jeśli szkolenie miało miejsce  w innym niż nasza poradnia ośrodku konieczne jest przedstawienie zaświadczenia.

Jest możliwość utworzenia grupy dla rodziców oczekujących dziecka oraz rodziców adopcyjnych. Przy zgłoszeniu należy określić swoje oczekiwania. Jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób uruchomimy stosowne zajęcia.

Kursy odbywają się w czasie każdego roku szkolnego. 


Powrót