16-01-2018

Warsztaty: Jak wspierać dziecko nieśmiałe?

Tematyka: - przyczyny nieśmiałości; - pochwały wzmacniające w dziecku pewność siebie; - sposoby pracy z dzieckiem nieśmiałym/niepewnym siebie.

Więcej

15-01-2018

Kolejne spotkanie sieci „Ruch to zdrowie - praca z dzieckiem z deficytami motorycznymi i sensorycznymi”

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie sieci doskonalenia „Ruch to zdrowie”, które odbędzie się 30 stycznia o godz. 16.00 w siedzibie głównej Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce.

Więcej

13-01-2018

Rekrutacja na zajęcia "Gimnastyka Sensoryczna"

Zapraszamy osoby zainteresowane udziałem swojego dziecka w zajęciach grupowych stymulujących rozwój sensomotoryczny - Gimnastyka Sensoryczna - do zapisów na kolejną edycję zajęć. Zajęcia rozpoczną się 27 lutego 2018 roku, zaś warunkiem udziału w nich dziecka jest posiadana opinia o przebiegu procesów integracji sensorycznej (diagnoza procesów integracji sensorycznej).

Więcej

09-01-2018

Wspomagamy Pracę Szkoły - Warsztaty afazja

Szanowni Państwo, w styczniu w ramach wspomagania pracy Szkół i Przedszkoli serdecznie zapraszamy na trzecią edycję warsztatów dla nauczycieli, którzy uczą dzieci ze zdiagnozowaną afazją.

Więcej

05-01-2018

Wyniki konkursu recytatorskiego "Wierszyki łamiące języki"

Zgodnie z tradycją nasza Poradnia po raz kolejny zorganizowała konkurs recytatorski „Wierszyki łamiące języki” dla dzieci objętych terapią logopedyczną. Celem tego konkursu jest propagowanie poprawnej wymowy, a także budzenie zainteresowań literackich. Konkurs odbył się w auli naszej Poradni. Wszystkich zebranych Gości ciepło powitała Dyrektor Poradni Pani Maria Włodarz. Dzieci, jak zwykle bardzo solidnie przygotowały się do konkursu.

Więcej

22-12-2017

WESOŁYCH ŚWIĄT !


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przesyłamy najlepsze świąteczne życzenia dla wszystkich naszych Dzieci, Młodzieży i ich Rodzin. Dla wszystkich Nauczycieli i Pracowników Szkół i Przeszkoli, dla naszych Przyjaciół z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, dla wszystkich Ludzi Dobrej Woli !Niech czas Bożego Narodzenia napełni Was radością i pokojem. Życzymy wielu ciepłych spotkań w gronie najbliższych, a na Nowy Rok 2018 samych pięknych dni pełnych dobrych ludzi oraz ubogacających przeżyć.

Ciepłych Świąt Bożego Narodzenia życzą: Dyrekcja wraz z całym Zespołem Pracowników Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce

Więcej

19-12-2017

GODZINY PRACY PORADNI W DNIU 22 GRUDNIA

Szanowni Państwo - Klienci Poradni,

informujemy, że dnia 22 grudnia 2017 roku, Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce będzie czynna w godzinach 8:00 - 16:00.

Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce
Maria Włodarz

Więcej

18-12-2017

ZAMKNIĘTA LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU

Lista zakwalifikowanych Uczestników została zamknięta. Z przykrością informujemy, że nie przyjmujemy nowych zgłoszeń. Zapraszamy do udziału w konkursie Dzieci zgłoszone do 18 grudnia 2017 r.

Więcej

NOWSZE WPISY

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

  

STARSZE WPISY