27-09-2018

„ŁOWCY ODWAGI”

Serdecznie zapraszamy na zajęcia "ŁOWCY ODWAGI" dla dzieci nieśmiałych w wieku 4-6 lat. Zajęcia mają na celu wzmocnienie poczucia własnej wartości i samooceny, rozwijanie pewności siebie, wspieranie rozwoju emocjonalnego i kompetencji społecznych.

Więcej

25-09-2018

Zapraszamy na zajęcia „Ruchowe rozwijanki” oparte na Metodzie Ruchu Rozwijającego Veroniki Sherborne.

Zajęcia te dedykowane są dzieciom w wieku przedszkolnym 5 i 6 latkom, które są nieśmiałe, wycofane, mają problemy w kontaktach z rówieśnikami, być może mają również współwystępujące obniżone napięcie mięśniowe (mogą np. siedzieć niedbale, zwykle w pozycji „W”, często pracować manualnie z otwartymi ustami, nie przepadać w przedszkolu za zabawami ruchowymi, zajęciami plastycznymi, precyzyjnymi). Na zajęcia zapraszamy dzieci razem z rodzicem lub opiekunem.

Więcej

25-09-2018

Grupa terapeutyczna MIASTECZKO

Zapraszamy uczniów klas II – III szkoły podstawowej na grupę terapeutyczną, prowadzoną w oparciu o program „Miasteczko”. Zajęcia są skierowane do uczniów z trudnościami w adaptacji społecznej oraz funkcjonowaniu emocjonalnym.

Więcej

25-09-2018

Zapisy na zajęcia grupowe Gimnastyka Sensoryczna

Zapraszamy osoby zainteresowane udziałem swojego dziecka w zajęciach grupowych stymulujących rozwój sensomotoryczny - Gimnastyka Sensoryczna- do zapisów na kolejną edycję zajęć.

Więcej

18-09-2018

Rozpoczynamy kolejny nabór na zajęcia grupowe „Sprytne Rączki”

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci 6-letnich przejawiających trudności w zakresie sprawności manualnej i grafomotorycznej (obniżona sprawność ręki), rozwoju mowy, funkcji słuchowych.

Więcej

18-09-2018

Rozpoczynamy rekrutację na zajęcia MALI ŚMIAŁKOWIE

Są to zajęcia przeznaczone dla dzieci z klas I-III mających trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi,adaptacji do nowych i trudnych sytuacji oraz rozpoznawaniu, wyrażaniu i regulowaniu emocji.

Więcej

15-09-2018

Zachęcamy szkoły do pracy metodą Superwizji

Superwizja jest metodą grupowego rozwiązywania problemów, z którą pracownicy poradni zapoznali się, współpracując z niemieckimi psychologami w ramach projektu Comenius Regio. Pracę tą metodą przedstawiamy szkołom od trzech lat.

Więcej

15-09-2018

Zakończono nabór na zajęcia socjoterapeutyczne „PoMosty”.

Zakończono nabór na zajęcia socjoterapeutyczne "PoMosty", w obu grupach. Serdecznie dziękujemy za liczne zgłoszenia. Wszystkich chętnych do uczestniczenia w zajęciach zachęcamy do rekrutacji w kolejnej edycji.

Więcej

NOWSZE WPISY

1

2

3

4

5

6

7

  

STARSZE WPISY