05-01-2018

Wyniki konkursu recytatorskiego "Wierszyki łamiące języki"

Zgodnie z tradycją nasza Poradnia po raz kolejny zorganizowała konkurs recytatorski „Wierszyki łamiące języki” dla dzieci objętych terapią logopedyczną. Celem tego konkursu jest propagowanie poprawnej wymowy, a także budzenie zainteresowań literackich. Konkurs odbył się w auli naszej Poradni. Wszystkich zebranych Gości ciepło powitała Dyrektor Poradni Pani Maria Włodarz. Dzieci, jak zwykle bardzo solidnie przygotowały się do konkursu.

Więcej

22-12-2017

WESOŁYCH ŚWIĄT !


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przesyłamy najlepsze świąteczne życzenia dla wszystkich naszych Dzieci, Młodzieży i ich Rodzin. Dla wszystkich Nauczycieli i Pracowników Szkół i Przeszkoli, dla naszych Przyjaciół z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, dla wszystkich Ludzi Dobrej Woli !Niech czas Bożego Narodzenia napełni Was radością i pokojem. Życzymy wielu ciepłych spotkań w gronie najbliższych, a na Nowy Rok 2018 samych pięknych dni pełnych dobrych ludzi oraz ubogacających przeżyć.

Ciepłych Świąt Bożego Narodzenia życzą: Dyrekcja wraz z całym Zespołem Pracowników Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce

Więcej

19-12-2017

GODZINY PRACY PORADNI W DNIU 22 GRUDNIA

Szanowni Państwo - Klienci Poradni,

informujemy, że dnia 22 grudnia 2017 roku, Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce będzie czynna w godzinach 8:00 - 16:00.

Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce
Maria Włodarz

Więcej

18-12-2017

ZAMKNIĘTA LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU

Lista zakwalifikowanych Uczestników została zamknięta. Z przykrością informujemy, że nie przyjmujemy nowych zgłoszeń. Zapraszamy do udziału w konkursie Dzieci zgłoszone do 18 grudnia 2017 r.

Więcej

08-12-2017

Warsztaty WWRDz

W czwartek 07.12.2017r. odbyły się naszej poradni tradycyjne już warsztaty integracyjne dla dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju oraz dla ich rodziców. W warsztatach wzięło udział około 30 dzieci. Bawiliśmy się z trzech salach a w każdej z nich trochę inaczej! Było ruchowo, plastycznie i logorytmicznie a wszystko w po mikołajowym a przedświątecznym nastroju.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i współpracę!

Cieszymy się, że razem możemy wspierać rozwój naszych dzieci!

Życzymy owocnych przygotowań świątecznych!

Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka

Więcej

07-12-2017

VI EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, objęte opieką logopedyczną do wzięcia udziału w VI edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Wierszyki łamiące języki”. Konkurs odbędzie się 5 stycznia 2017 r. o godz.10.00 w auli Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce.

Więcej

01-12-2017

1 grudnia - Światowy Dzień AIDS

W piątek 17 listopada, ruszyła kampania edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy o zdrowiu, a zwłaszcza o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową, w tym HIV. Tego samego dnia rozpoczyna się też Europejski Tydzień Testowania na HIV.

Więcej

25-11-2017

Chce MISIĘ czytać

25 listopada – Dzień Pluszowego Misia w Poradni, po raz drugi – pod hasłem Chce MISIĘ czytać! Z okazji Dnia Pluszowego Misia, w poniedziałek – 27 listopada 2018 r. w poczekalni Poradni pojawią się Misie, które wysłuchały już wiele bajek, ale ciągle im mało.

Dzieci odwiedzające tego dnia Poradnię zachęcamy do zabrania Pluszaka do domu. Każdy MIŚ oferuje coś miłego do przeczytania.

Czytajmy MISIOM, z MISIAMI i przy MISIACH!

Więcej

NOWSZE WPISY

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

  

STARSZE WPISY