13-11-2017

Wspomagamy Pracę Szkoły - Warsztaty afazja

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla nauczycieli, którzy uczą dzieci ze zdiagnozowaną afazją.

Więcej

13-11-2017

W stronę dziecka - "Jak motywować dziecko do nauki?"

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce zaprasza na wykład: "Jak motywować dziecko do nauki?" Termin spotkania: 17.11.2017 r. godz. 16.00 - 18.00 Miejsce: Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce, Aula.

Więcej

10-11-2017

Zapraszamy na "Szkołę dla Rodziców"!

"Szkoła " skierowana jest do Rodziców i Wychowawców, którzy chcą lepiej zrozumieć dziecko, zapobiegać trudnościom, radzić sobie z problemami wychowawczymi, cieszyć się rodzicielstwem i własną kompetencją. Uczy budowania relacji w duchu dialogu.

Więcej

09-11-2017

Sieć doskonalenia „Ruch to zdrowie – praca z dzieckiem z deficytami motorycznymi i sensorycznymi”

Grzegorz ucieka na zajęciach do tylnego rzędu z niezadowoloną miną. Nie cierpi piosenki „Głowa, ramiona ...”. Zawsze mylą mu się części ciała i się tego wstydzi. Przed przerwą koncentruje się na wkładaniu kurtki, co ciągle jest dla niego trudnym zadaniem. Rękawiczki to zbyt wielki problem, wybiega więc na dwór z rękami w kieszeni.

Więcej

06-11-2017

Wspomagamy Pracę Szkoły

Szanowni Państwo, Zapraszamy na listopadowe spotkanie w ramach Wspomagania Pracy Szkoły.

Więcej

06-11-2017

Sieć współpracy i samokształcenia "Nauczyciele dzieci ze spektrum autyzmu"

Pragniemy uruchomić sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli pracujących z uczniami dotkniętymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W czasie cyklicznych spotkań będziemy się wzajemnie wspierać, wymieniać doświadczenia i przykłady dobrych praktyk oraz doskonalić wiedzę i umiejętności w pracy z dziećmi.

Więcej

20-10-2017

Superwizja w szkołach i przedszkolach

Zakończono etap rejestracji szkół chcących pracować metodą superwizji. Wszystkim zarejestrowanym szkołom dziękujemy za zainteresowanie - mamy nadzieję, że metoda superwizji wzmocni w Państwa szkołach przekonanie, że w grupie siła i mądrość.

Więcej

20-10-2017

SIEĆ WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA „POMOC LOGOPEDYCZNA”

Wzorem lat ubiegłych kontynuujemy działania sieci „Pomoc logopedyczna”. Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie wszystkich zainteresowanych rozwojem mowy dzieci, a w szczególności nauczycieli specjalistów oraz nauczycieli nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z powiatu wielickiego. Spotkanie informacyjne-szkoleniowe dla zainteresowanych tą siecią doskonalenia odbędzie się 17 listopada 2017r. (piątek), o godz. 14.00 /po zebraniu chętnych. Przypominamy, że sieć współpracy i samokształcenia jest formą doskonalenia pracy stanowiącą uzupełnienie dotychczas stosowanych form takich jak: warsztaty, szkolenia.

Więcej

NOWSZE WPISY

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

  

STARSZE WPISY