09-01-2018

Wspomagamy Pracę Szkoły - Warsztaty afazja

Szanowni Państwo, w styczniu w ramach wspomagania pracy Szkół i Przedszkoli serdecznie zapraszamy na trzecią edycję warsztatów dla nauczycieli, którzy uczą dzieci ze zdiagnozowaną afazją.

Więcej

05-01-2018

Wyniki konkursu recytatorskiego "Wierszyki łamiące języki"

Zgodnie z tradycją nasza Poradnia po raz kolejny zorganizowała konkurs recytatorski „Wierszyki łamiące języki” dla dzieci objętych terapią logopedyczną. Celem tego konkursu jest propagowanie poprawnej wymowy, a także budzenie zainteresowań literackich. Konkurs odbył się w auli naszej Poradni. Wszystkich zebranych Gości ciepło powitała Dyrektor Poradni Pani Maria Włodarz. Dzieci, jak zwykle bardzo solidnie przygotowały się do konkursu.

Więcej

22-12-2017

WESOŁYCH ŚWIĄT !


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przesyłamy najlepsze świąteczne życzenia dla wszystkich naszych Dzieci, Młodzieży i ich Rodzin. Dla wszystkich Nauczycieli i Pracowników Szkół i Przeszkoli, dla naszych Przyjaciół z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, dla wszystkich Ludzi Dobrej Woli !Niech czas Bożego Narodzenia napełni Was radością i pokojem. Życzymy wielu ciepłych spotkań w gronie najbliższych, a na Nowy Rok 2018 samych pięknych dni pełnych dobrych ludzi oraz ubogacających przeżyć.

Ciepłych Świąt Bożego Narodzenia życzą: Dyrekcja wraz z całym Zespołem Pracowników Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce

Więcej

19-12-2017

GODZINY PRACY PORADNI W DNIU 22 GRUDNIA

Szanowni Państwo - Klienci Poradni,

informujemy, że dnia 22 grudnia 2017 roku, Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce będzie czynna w godzinach 8:00 - 16:00.

Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce
Maria Włodarz

Więcej

18-12-2017

ZAMKNIĘTA LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU

Lista zakwalifikowanych Uczestników została zamknięta. Z przykrością informujemy, że nie przyjmujemy nowych zgłoszeń. Zapraszamy do udziału w konkursie Dzieci zgłoszone do 18 grudnia 2017 r.

Więcej

08-12-2017

Warsztaty WWRDz

W czwartek 07.12.2017r. odbyły się naszej poradni tradycyjne już warsztaty integracyjne dla dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju oraz dla ich rodziców. W warsztatach wzięło udział około 30 dzieci. Bawiliśmy się z trzech salach a w każdej z nich trochę inaczej! Było ruchowo, plastycznie i logorytmicznie a wszystko w po mikołajowym a przedświątecznym nastroju.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i współpracę!

Cieszymy się, że razem możemy wspierać rozwój naszych dzieci!

Życzymy owocnych przygotowań świątecznych!

Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka

Więcej

07-12-2017

VI EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, objęte opieką logopedyczną do wzięcia udziału w VI edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Wierszyki łamiące języki”. Konkurs odbędzie się 5 stycznia 2017 r. o godz.10.00 w auli Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce.

Więcej

01-12-2017

1 grudnia - Światowy Dzień AIDS

W piątek 17 listopada, ruszyła kampania edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy o zdrowiu, a zwłaszcza o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową, w tym HIV. Tego samego dnia rozpoczyna się też Europejski Tydzień Testowania na HIV.

Więcej

NOWSZE WPISY

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

  

STARSZE WPISY