18-09-2018

Rozpoczynamy kolejny nabór na zajęcia grupowe „Sprytne Rączki”

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci 6-letnich przejawiających trudności w zakresie sprawności manualnej i grafomotorycznej (obniżona sprawność ręki), rozwoju mowy, funkcji słuchowych.

Więcej

18-09-2018

Rozpoczynamy rekrutację na zajęcia MALI ŚMIAŁKOWIE

Są to zajęcia przeznaczone dla dzieci z klas I-III mających trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi,adaptacji do nowych i trudnych sytuacji oraz rozpoznawaniu, wyrażaniu i regulowaniu emocji.

Więcej

15-09-2018

Zachęcamy szkoły do pracy metodą Superwizji

Superwizja jest metodą grupowego rozwiązywania problemów, z którą pracownicy poradni zapoznali się, współpracując z niemieckimi psychologami w ramach projektu Comenius Regio. Pracę tą metodą przedstawiamy szkołom od trzech lat.

Więcej

15-09-2018

Zakończono nabór na zajęcia socjoterapeutyczne „PoMosty”.

Zakończono nabór na zajęcia socjoterapeutyczne "PoMosty", w obu grupach. Serdecznie dziękujemy za liczne zgłoszenia. Wszystkich chętnych do uczestniczenia w zajęciach zachęcamy do rekrutacji w kolejnej edycji.

Więcej

15-09-2018

Rozpoczynamy rekrutację na zajęcia KoncentRAKI i KoncentRACZKI

Celem zajęć jest rozwijanie koncentracji uwagi, wzmacnianie pamięci słuchowej i wzrokowej, elastyczności myślenia, planowania i organizacji działań.

Więcej

13-09-2018

OD NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI DO KREATYWNOŚCI - ZADANIE KOM08

Od ubiegłego roku nasza Poradnia z przyjemnością wspiera działalność Grupy Świat Uśmiechu – wspaniałych Rodziców i ich dzielnych Dzieci. Grupa jest bardzo aktywna, poszukuje sposobów stymulacji rozwoju i integracji Dzieci, jest inicjatorem i realizatorem wielu atrakcyjnych form wsparcia rozwoju Dzieciaków. Aktualnie Pani Paulina, jedna z inicjatorek zorganizowania Grupy Świat Uśmiechu stara się pozyskać środki z puli Budżetu Obywatelskiego, na rozszerzenie działalności terapeutycznej i integracyjnej, mających na celu równanie szans na radosne dzieciństwo dla wszystkich Dzieci. Gorąco popieramy tę inicjatywę i prosimy Państwa o życzliwe dołączenie się do tego poparcia. Niżej zamieszczamy prośbę Rodziców zrzeszonych w Grupie Świat Uśmiechu, których reprezentuje Pani Paulina Stopka.

Więcej

13-09-2018

Warsztaty dla rodziców dzieci ze spektrum autyzmu

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z autyzmem, Zespołem Aspergera i pokrewnymi trudnościami na specjalnie z myślą o nich stworzone warsztaty. W szczególności zapraszamy tych rodziców, którzy od niedawna mierzą się z diagnozą dziecka, ale również wszystkich tych, którzy chcieliby poszerzyć swoje umiejętności skutecznego wspierania dziecka w rozwoju.

Więcej

13-09-2018

Twórczomyślowy zawrót głowy, czyli trening twórczości dla dzieci zdolnych

Twoje dziecko dobrze się uczy, ale w szkole brakuje mu wyzwań? Szukasz sposobu na to, by wspierać rozwój jego zdolności w odpowiedni dla niego sposób? Te zajęcia są dla Was! Zapraszamy na pełną przygód wyprawę do świata wyobraźni! Będziemy twórczo się bawić, gimnastykować umysł i rozwijać kreatywne myślenie.

Więcej

NOWSZE WPISY

1

2

3

4

5

6

7

8

9

  

STARSZE WPISY