14-11-2019

Szanowni Państwo

W ostatnich dniach doszło do spotkania Pana Starosty i Pana Wicestarosty z przedstawicielami Rodziców, dziś również z pracownikami Poradni. W rozmowach tych Pan Starosta deklarował dobrą wolę, jednak nadal pozostajemy w niepokoju, z uwagi na brak konkretnych rozwiązań.

Więcej

13-11-2019

Międzynarodowy Dzień Osób Niewidomych i Słabowidzących

Po raz pierwszy w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce przyłączamy się do obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niewidomych. Data 13 listopada upamiętnia rocznicę urodzin Valentina Haüya, założyciela pierwszej szkoły dla niewidomych w Paryżu. Celem święta jest przybliżenie społeczeństwu problemów osób niewidomych oraz słabowidzących.

Więcej

11-11-2019

11.11. - Dzień Niepodległości Polski

Z okazji Dnia Niepodległości składamy serdeczne życzenia wszystkim Polakom oraz mieszkańcom Polski, tym małym i tym dużym.

Więcej

08-11-2019

Szanowni Państwo

W związku z rosnącym wśród Państwa niepokojem o los dalszej pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej oraz rehabilitacyjnej dla Państwa Dzieci, informuję o sytuacji na dziś:

Więcej

07-11-2019

Sprostowanie informacji

Szanowni Państwo Pragnę sprostować pojawiająca się w niektórych Państwa wypowiedziach informację dotyczącą likwidacji Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Informacja ta jest nieprawdziwa.

Więcej

14-10-2019

14.10. - Dzień Edukacji Narodowej

W tym dniu życzymy wszystkim Nauczycielom, Pedagogom, Wychowacom, Specjalistom zdrowia, siły i sukcesów oraz by zawsze wystarczało inspiracji i pasji do swojego zawodu.

Więcej

03-10-2019

Obchodzimy Ogólnopolski Dzień Osób z Afazją Rozwojową

Po raz trzeci w Polsce na początku października obchodzony jest Dzień Osób z Afazją Rozwojową.

Więcej

01-10-2019

Zakończenie rekrutacji na zajęcia "Wiem co czuję"

Rekrutacja na zajęcia "Wiem co czuję" jest zakończona. Bardzo dziękujemy za zgłoszenia i zainteresowanie. Pozostałych chętnych zapraszamy na kolejne edycje w II semestrze.

Więcej

1

2

3

4

  

STARSZE WPISY